Obnova elektronického podpisu

Elektronický podpis je platný vždy na jeden rok. Doporučujeme vám zkontaktovat nás v případě potřeby obnovení certifikátu. Nejčastěji se obnovení provádí výjezdem našeho technika, ale nově si tuto službu můžete objednat a nechat zrealizovat z pohodlí vaší kanceláře. Náš technik se k vám připojí pomocí programu TeamViewer a vše vám nastaví na dálku.

Tip

Pokud si elektronický podpis neobnovíte, může dojít k jeho zneplatnění a budete si jej tak muset zřídit znovu.

Popis služeb:

Obnovení komerčního certifikátu QCA a VCA

Elektronický podpis je potřeba znovu nainstalovat na vámi zvolený počítač. V tomto případě je jedno, zdali se jedná o elektronický podpis na počítač Windows nebo Apple. Podpis se dá nainstalovat i na zařízení mobilní nebo na tablety, můžete tak poměrně jednoduše podepisovat jakékoliv dokumenty přímo z mobilního telefonu.

Instalace a zabezpečení certifikátů

Elektronické certifikáty se musí znovu nainstalovat a spárovat s počítačem, k tomu vám postačí přítomnost našeho technika. Pokud jste si nechali zálohovat certifikáty pod heslem na USB klíčenku, uděláme vám jejich zálohu a zabezpečení znovu. Je zejména důležité nechat si elektronický zálohovat pokud máte zájem ho využívat na více počítačích.

Nastavení elektronického podpisu emailů

Elektronický podpis standardně propojíme s vaším emailovým klientem, nejčastěji a nejpohodlněji vám jej nastavíme na MS Outlook.

Nastavení elektronického podpisu souborů PDF

Nastavení podpisu do PDF Acrobat reader programu. Acrobat reader vám mimo jiné umožní kontrolovat pravost certifikátů od jiných právnických subjektů.

Aktualizace certifikátů na účtu advokáta na serveru CzechPOINT

Tento úkon se provádí pouze pro advokátní kanceláře, umožňuje pohodlně poskytovat službu konverzi advokáta. Jedná se o převod z listinné do elektronické podoby.

Předpokládaná doba práce je 1-2 hodiny. V ceně je výjezd specializovaného technika na elektronické certifkáty, přímo do vaší kanceláře. Není naším zájmem udělat práci nejrychleji, ale postarat se o to, abyste tématiku elektronické komunikace dobře pochopili a naučili se pohodlně pracovat s elektronickým podpisem. Naše firma se specializuje i na mnoho dalších IT komunikačních problémů, neváhejte se na nás obrátit.

Nevyhovuje Vám naše nabídka? Stačí nám zavolat, nebo napsat a rádi s Vámi prokonzultujeme možnosti řešení Vašich problémů.

Obnovení elektronického podpisu

Toto nastavení probíhá bez fyzické přítomnosti technika. Obnovení elektronického podpisu se provede virtuálně, kdy se technik vzdáleně připojí do vašeho počítače.

Operační systémy: Windows 7,8,8.1 & Windows 10 | Apple OSx | Android

Balíček obsahuje:
  • Obnovení veškerých podpisových certifikátů
  • Kontrola a zabezpečení jednotlivých certifikátů

2.490,- Kč